• rotator 3
  • rotator 5
  • rotator 4
  • rotator 2

Soukromé gymnázium AD FONTES, o.p.s. - škola rodinného typu - existuje v síti škol již více než 20 let. Gymnázium AD FONTES se stala školou, která je jiná. A v čem? Třeba v individuálním přístupu ke studentům, ve vybavení podléhajícím moderním trendům, v bodovém systému, v kreativitě a postupu učitelů.

Těm nejmladším se snažíme usnadnit přestup ze základních škol, vedeme je k samostatnosti, zodpovědnosti, ke správným návykům při studiu a postupně jsou na ně zvyšovány nároky, aby úspěšně a bez stresu zvládli i vyšší stupeň gymnázia. Pro rozšíření a uplatnění svých znalostí se pro studenty uskutečňují krátkodobé jazykové pobyty i individuální dlouhodobé stáže v zahraničí, návštěvy divadelních představení, sportovní akce a besedy se zajímavými osobnostmi.

Jsme škola, která připravuje studenty ke zkoušce z dospělosti a snaží se svým studentům dát pevné základy ke studiu na vysokých školách všech typů, kde se úspěšnost přijetí našich studentů pohybuje kolem 90% až 100%. Škola vychovala několik generací úspěšných maturantů, kteří nás po letech přicházejí navštívit jako úspěšní právníci, lékaři, ekonomové, ředitelé firem či jinak vzdělaní a úspěšní lidé.